Hurtownia hydrauliczna Bytom

Jesteś instalatorem i poszukujesz profesjonalnego asortymentu z zakresu instalacji grzewczych oraz hydraulicznych w Bytomie? Hurtownia hydrauliczna Pamar zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą dla instalatorów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić nawet najbardziej wymagającym klientom najlepszej jakości produkty hydrauliczne. Przeglądając naszą ofertę możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do kontaktu a razem ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co proponuje hurtownia PAMAR?

Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, opierając się na tym, zapewniamy korzystne ceny nie tylko dla profesjonalistów, ale także i dla odbiorców indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Bytom – otrzymujesz sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Mamy rozwiązania do wykonania kompleksowych instalacji budynku. Dostarczamy dla fachowców urządzenia grzewcze (pompy ciepła, kotły centralnego ogrzewania, grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej – zarówno główne urządzenia jak i wszystkie elementy niezbędne do instalacji), jak również towary hydrauliczne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i szeroki wybór produktów sanitarnych). Również zaopatrzysz się w urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki. Opierając się na 30-to letniemu doświadczeniu w branży, mogliśmy wyselekcjonować najlepsze produkty od światowych producentów.

Własne marki na wyłączność

Nawiązując współpracę z naszą hurtownią, masz pewność jakościowych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanych świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje są wykonywane na wczesnych etapach budowy i już na początku warto zadbać, aby te były wykonane z należytą starannością, z wykorzystaniem trwałych materiałów. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko usterki i ewentualnych poprawek w instalacjach, czy wzywania dodatkowego serwisu. Należy pamiętać, że zastosowanie najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów na lata, a każdy instalator dzięki temu, będzie w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania jedynie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wszelakich pracach z instalacjami centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych.

hurtownia hydrauliczna Bytom

Sięgnij po asortyment naszej hurtowni hydraulicznej?

W hurtowni PAMAR sprzedajemy również nasze własne marki, które są owocem współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Gwarantuje to doskonałą znajomość potrzeb oraz wyzwań, jakie niesie za sobą branża hydrauliczna. Nasza oferta jest systematycznie aktualizowana, podążając za aktualnymi trendami i dbając o zadowolenie klienta.

Bogate doświadczenie naszego zespołu pozwala na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy instalator znajdzie u nas wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące go pytania – cechuje nas indywidualne podejście. Liczy się dla nas dobry kontakt z klientem! Z przyjemnością pomagamy dobrą radą w kwestii urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia! Wykonujesz prace związane z hydrauliką – zajrzyj do nas!

Mieszkasz w Bytomiu lub okolicach? Koniecznie zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej. Gwarantujemy najlepszy asortyment przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Bytom

Profesjonalna hurtownia hydrauliczna na terenie Śląska

Jesteś ze Śląska i interesują Cię profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Hurtownia PAMAR chętnie zaoferuje swoje usługi! Kupując u nas towar, masz pewność, że dostaniesz najlepsze na rynku marki. Na życzenie możemy dowieźć do Ciebie zakupiony towar. Warto wspomnieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego oraz małopolskiego. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Może Bytom to Twoje miejsce zamieszkania, jednak nie masz możliwości przyjazdu do naszej hurtowni? Złóż zamówienie, wybierz to, co jest Ci niezbędne, a my dostarczymy zakupy w wybrane przez Ciebie miejsce. Przekonaj się jakie to proste.

Nie masz pewności co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z na pewno odpowiemy na każde pytanie pytania. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Nasza hurtownia instalacyjna gwarantuje konkurencyjne ceny i fachową pomoc na terenie Bytomia i nie tylko!

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: