Hurtownia hydrauliczna Cieszyn

Jesteś instalatorem i poszukujesz profesjonalnego asortymentu do wykonania instalacji grzewczych oraz hydraulicznych w Cieszynie? Hurtownia Pamar może pochwalić się szeroką ofertą dla instalatorów. Przykładamy wielką wagę do tego by dostarczać nawet najbardziej wymagającym klientom sprawdzone produkty hydrauliczne. Przeglądając naszą ofertę możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do kontaktu a wspólnie ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co oferuje hurtownia PAMAR?

Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny dla profesjonalistów, jak również i dla klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Cieszyn – u nas prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Mamy rozwiązania do wykonania kompleksowych instalacji budynku. Dostarczamy dla fachowców urządzenia grzewcze, w tym (pompy ciepła, kotły centralnego ogrzewania, grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej), także towary hydrauliczne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i szeroki wybór produktów sanitarnych, instalacje wodno-kanalizacyjne). Naszą ofertę uzupełniają urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki. Dzięki 30-to letniemu doświadczeniu w branży, mogliśmy wyselekcjonować najlepsze produkty od światowych producentów.

Własne marki na wyłączność

Nawiązując współpracę z naszą hurtownią, masz pewność solidnych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar jest autoryzowanym dystrybutorem na całym świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje najczęściej wykonuje się na wczesnych etapach budowy i już na początku warto zadbać, aby te były odpowiednio wykonane, z wykorzystaniem trwałych materiałów. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko usterki i przerabiania instalacji, czy wzywania dodatkowego serwisu. Należy pamiętać, że wybór najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów na lata, a każdy instalator dzięki temu, może być w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wszelakich pracach z instalacjami centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych.

hurtownia hydrauliczna Cieszyn

Dlaczego warto wybrać asortyment naszej hurtowni hydraulicznej?

W hurtowni PAMAR znajdziesz nasze własne marki, które powstały przy współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Zapewnia to doskonałą znajomość potrzeb   oraz wyzwań, jakie niesie za sobą branża hydrauliczna.    Często aktualizujemy naszą ofertę, podążając za nowoczesnymi trendami i dbając o satysfakcję klienta.

Bogate doświadczenie naszych pracowników pozwala na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy z instalatorów znajdzie u nas wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące go pytania. Liczy się dla nas dobry kontakt z klientem! Z przyjemnością pomagamy dobrą radą w temacie urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Mieszkasz w Cieszynie lub okolicach? Koniecznie skorzystaj z naszej hurtowni hydraulicznej. Gwarantujemy najlepszy asortyment przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Cieszyn

Twoja hurtownia hydrauliczna ze Śląska

Jesteś ze Śląska i interesują Cię profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Hurtownia PAMAR chętnie zaoferuje swoje usługi! Kupując u nas towar, masz pewność, że dostaniesz najlepsze na rynku marki. Na życzenie możemy dowieźć do Ciebie zakupiony towar. Warto wspomnieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego oraz małopolskiego. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta! Technika grzewcza to nasza specjalność, oferujemy instalacje centralnego ogrzewania, kotły gazowe.

Może Cieszyn to Twoje miejsce zamieszkania, jednak nie masz możliwości zrobienia zakupów stacjonarnie? Wybierz to co jest Ci potrzebne, a my dostarczymy zakupy w wybrane przez Ciebie miejsce. Przekonaj się jakie to proste.

Masz wątpliwości co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Hurtownia instalacyjna – serdecznie zapraszamy każdego fachowca na terenie Cieszyna!

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta: