Hurtownia hydrauliczna Częstochowa

Jesteś fachowcem i potrzebujesz profesjonalnego asortymentu z zakresu instalacji grzewczych oraz hydraulicznych w Częstochowie? Sklep hydrauliczny Pamar zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą dla instalatorów. Przykładamy wielką wagę do tego by zapewnić nawet najbardziej wymagającym klientom sprawdzone produkty hydrauliczne. Przeglądając naszą ofertę możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej. Zadzwoń do nas a wspólnie ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co może zaoferować Ci hurtownia PAMAR?

Cechuje nas trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, dzięki czemu będziemy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny dla profesjonalistów, jak również i dla klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Częstochowa – u nas prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Posiadamy wszystko co niezbędne do wykonania kompleksowych instalacji budynku. W naszej hurtowni hydraulicznej dostarczamy dla fachowców urządzenia grzewcze, w tym (pompy ciepła, kotły centralnego ogrzewania, kotły gazowe, grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej – technika grzewcza), także towary hydrauliczne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i szeroki wybór produktów sanitarnych, artykuły wodno-kanalizacyjne). Również zaopatrzysz się w urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki. Ponad 30 lat pracy w branży pozwoliło nam wyselekcjonować profesjonalny asortyment, gwarantując najwyższej jakości produkty od światowych producentów.

Własne marki na wyłączność

Decydując się na współpracę z naszą hurtownią, masz pewność solidnych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar to autoryzowany dystrybutor renomowanych świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje powinno wykonywać się na wczesnych etapach budowy i tu już warto dołożyć wszelkich starań do tego, aby te były odpowiednio wykonane, wykorzystując trwałe materiały. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko usterki i ewentualnych poprawek w instalacjach, czy wzywania dodatkowego serwisu. Należy pamiętać, że zakup najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów przez lata, a każdy instalator dzięki temu, może być w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wszelakich pracach z instalacjami centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych. Technika grzewcza to nasza specjalność!

hurtownia hydrauliczna Częstochowa

Dlaczego warto wybrać asortyment naszej hurtowni hydraulicznej?

W hurtowni PAMAR znajdziesz nasze własne marki, które powstały przy współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Zapewnia to doskonałą znajomość potrzeb oraz trudności, z jakimi wiąże się branża hydrauliczna. Często aktualizujemy naszą ofertę, podążając za aktualnymi trendami i dbając o zadowolenie klienta.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników możesz liczyć na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy instalator znajdzie u nas odpowiedź na nurtujące go pytania. Współpraca z nami to zawsze dobry kontakt! Z przyjemnością pomagamy dobrą radą w temacie urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Mieszkasz na terenie Częstochowy lub okolicach? Koniecznie zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej. Postaw na najlepszy asortyment przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Częstochowa

Twoja hurtownia hydrauliczna ze Śląska

Jesteś ze Śląska i potrzebne Ci są profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Interesuje Cię technika grzewcza, w tym pompy ciepła? Hurtownia PAMAR chętnie zaoferuje swoje usługi! Decydując się na zakupy, masz pewność, że dostaniesz najlepsze na rynku marki. Potrzebny jest Ci transport? Również dowozimy towar na życzenie. Warto wiedzieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Może Częstochowa to Twoje miejsce zamieszkania, jednak nie masz możliwości przyjazdu do naszej hurtowni? Złóż zamówienie, wybierz to, co jest Ci niezbędne, a my dostarczymy zakupy pod wskazany adres. Sprawdź jakie to proste.

Masz wątpliwości co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie pytania. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: