Hurtownia hydrauliczna Katowice

Jesteś fachowcem i szukasz profesjonalnego asortymentu do wykonania instalacji grzewczych oraz hydraulicznych w Katowicach? Hurtownia Pamar zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą dla instalatorów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić nawet najbardziej wymagającym klientom najlepszej jakości produkty hydrauliczne. Przeglądając naszą ofertę możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej, a także z zakresu instalacji fotowoltaicznych.. Zadzwoń do nas a razem ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co oferuje hurtownia PAMAR?

Cechuje nas trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, opierając się na tym, gwarantujemy korzystne ceny nie tylko dla profesjonalistów, ale także i dla odbiorców indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Katowice – u nas prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Posiadamy wszystko co niezbędne do wykonania kompleksowych instalacji budynku. Nasz sklep hydraulicznych dostarcza dla fachowców urządzenia grzewcze (pompy ciepła, kotły centralnego ogrzewania, grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej), jak również towary hydrauliczne – instalacje wodne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i ogromny wybór produktów sanitarnych), spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Naszą ofertę dopełniają urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki. Dzięki 30-to letniemu doświadczeniu w branży, mogliśmy wyselekcjonować najlepsze produkty od światowych producentów.

Własne marki na wyłączność

Decydując się na współpracę z naszą hurtownią, masz pewność solidnych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar to autoryzowany dystrybutor na całym świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje najczęściej wykonuje się na wczesnych etapach budowy i już na początku warto zadbać, aby te były wykonane z należytą starannością, z wykorzystaniem trwałych materiałów. Będzie to miało znaczący wpływ na uniknięcie niepotrzebnych awarii, usterek i wzywania dodatkowo serwisu. Należy pamiętać, że zakup najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów przez lata, a każdy instalator dzięki temu, może być w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wykonywaniu centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych.

hurtownia hydrauliczna Katowice

Sięgnij po asortyment naszej hurtowni hydraulicznej!

W hurtowni PAMAR sprzedajemy również nasze własne marki, które są owocem współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Zapewnia to doskonałą znajomość potrzeb oraz wyzwań, z jakimi wiąże się branża hydrauliczna. Często aktualizujemy naszą ofertę, podążając za aktualnymi trendami i dbając o satysfakcję klienta.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników możesz liczyć na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy z instalatorów znajdzie u nas odpowiedź na nurtujące go pytania. Liczy się dla nas dobry kontakt z klientem! Zawsze służymy dobrą radą w temacie urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia! Nasz sklep hydrauliczny gwarantuje niskie ceny i zadowolenie klienta.

Mieszkasz w Katowicach lub okolicach? Koniecznie zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej. Zapewniamy najlepszy asortyment przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Katowice

Profesjonalna hurtownia hydrauliczna ze Śląska

Jesteś ze Śląska i potrzebne Ci są profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Montaż urządzeń instalacyjnych to Twoja praca i szukasz towaru w korzystnych cenach. Posiadamy szeroki asortyment od pomp ciepła do rur miedzianych. Hurtownia PAMAR oferuje swoje usługi! Decydując się na zakupy, masz pewność, że dostaniesz najlepsze na rynku marki. Na życzenie możemy dowieźć do Ciebie zakupiony towar. Warto wiedzieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego jak i małopolskiego.

Może Katowice to Twoje miejsce zamieszkania, jednak nie masz możliwości zrobienia zakupów stacjonarnie? Wybierz to co jest Ci potrzebne, a my dowieziemy zakupy prosto pod Twoje drzwi. Przekonaj się jakie to proste.

Nie masz pewności co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z na pewno odpowiemy na wszystkie pytania. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: