Hurtownia hydrauliczna Lubliniec

Jesteś instalatorem i poszukujesz profesjonalnego asortymentu do wykonania instalacji grzewczych oraz hydraulicznych w Lublińcu? Hurtownia hydrauliczna Pamar zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą dla instalatorów. Przykładamy wielką wagę do tego by zapewnić nawet najbardziej wymagającym klientom najlepszej jakości produkty hydrauliczne. Wśród naszej oferty możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej. Skontaktuj się z nami, a razem ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co może zaoferować Ci hurtownia PAMAR?

Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, dzięki temu będziemy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny dla profesjonalistów, jak również i dla klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Lubliniec – otrzymujesz sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Mamy rozwiązania do wykonania kompleksowych instalacji budynku. Dostarczamy dla fachowców urządzenia grzewcze, w tym (pompy ciepła, akcesoria do pomp ciepła, kotły centralnego ogrzewania, grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej), jak również towary hydrauliczne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i szeroki wybór produktów sanitarnych). Również zaopatrzysz się w urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki. Dzięki 30-to letniemu doświadczeniu w branży, mogliśmy wyselekcjonować najlepsze produkty od światowych producentów.

Własne marki na wyłączność

Nawiązując współpracę z naszą hurtownią, masz pewność jakościowych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanych świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje najczęściej wykonuje się na wczesnych etapach budowy i już na początku warto zadbać, aby te były odpowiednio wykonane, wykorzystując trwałe materiały. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko usterki i przerabiania instalacji, czy wzywania dodatkowego serwisu. Należy pamiętać, że wybór najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów przez lata, a każdy instalator dzięki temu, będzie w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania jedynie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wykonywaniu centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych.

hurtownia hydrauliczna Lubliniec

Sięgnij po asortyment naszej hurtowni hydraulicznej!

W hurtowni PAMAR posiadamy nasze własne marki, które są owocem współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Zapewnia to doskonałą znajomość potrzeb oraz wyzwań, z jakimi wiąże się branża hydrauliczna. Nasza oferta jest systematycznie aktualizowana, podążając za aktualnymi trendami i dbając o zadowolenie klienta.

Bogate doświadczenie naszych pracowników pozwala na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy z instalatorów znajdzie u nas wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące go pytania. Współpraca z nami to zawsze dobry kontakt! Zawsze służymy dobrą radą w temacie urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Mieszkasz w miejscowości Lubliniec lub okolicach? Koniecznie zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej. Zapewniamy najlepszy asortyment w dobrej cenie, przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Lubliniec

Twoja hurtownia hydrauliczna ze Śląska

Jesteś ze Śląska i potrzebne Ci są profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Hurtownia PAMAR chętnie zaoferuje swoje usługi! Kupując u nas towar, masz pewność, że otrzymujesz najlepsze na rynku marki. Potrzebny jest Ci transport? Również dowozimy towar na życzenie. Warto wiedzieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego jak i małopolskiego.

Może Lubliniec to Twoje miejsce zamieszkania, jednak nie masz możliwości zrobienia zakupów stacjonarnie? Wybierz to co jest Ci potrzebne, a my dowieziemy zakupy prosto pod Twoje drzwi. Sprawdź jakie to proste. Mamy bardzo duże doświadczenie.

Masz wątpliwości co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkających na terenie Lublińca.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: