Hurtownia hydrauliczna Myszków

Jesteś fachowcem i szukasz profesjonalnego asortymentu z zakresu instalacji grzewczych i hydraulicznych w Myszkowie? Hurtownia Pamar zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą dla instalatorów. Przykładamy wielką wagę do tego by dostarczać nawet najbardziej wymagającym klientom sprawdzone produkty hydrauliczne. Wśród naszej oferty możesz liczyć na szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do kontaktu a wspólnie ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co może zaoferować Ci hurtownia PAMAR?

Cechuje nas trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, dzięki czemu będziemy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny dla profesjonalistów, jak również i dla klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Myszków – u nas prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Mamy rozwiązania do wykonania kompleksowych instalacji budynku. W hurtowni Pamar znajdziesz urządzenia grzewcze (pompy ciepła, akcesoria do pomp ciepła, kotły centralnego ogrzewania (w tym kotły gazowe), grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej), także towary hydrauliczne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i ogromny wybór produktów sanitarnych). Naszą ofertę dopełniają urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki. Dzięki 30-to letniemu doświadczeniu w branży, mogliśmy wyselekcjonować najlepsze produkty od światowych producentów.

Własne marki na wyłączność

Decydując się na współpracę z naszą hurtownią, masz pewność jakościowych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar to autoryzowany dystrybutor na całym świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje najczęściej wykonuje się na wczesnych etapach budowy i tu już warto dołożyć wszelkich starań do tego, aby te były wykonane z należytą starannością, wykorzystując trwałe materiały. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko usterki i ewentualnych poprawek w instalacjach, czy wzywania dodatkowego serwisu. Należy pamiętać, że wykorzystanie najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów na lata, a każdy instalator dzięki temu, może być w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania jedynie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wykonywaniu centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych.

hurtownia hydrauliczna Myszków

Sięgnij po asortyment naszej hurtowni hydraulicznej!

W hurtowni PAMAR znajdziesz nasze własne marki, które są owocem współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Zapewnia to doskonałą znajomość potrzeb oraz trudności, jakie niesie za sobą branża hydrauliczna. Nasza oferta jest systematycznie aktualizowana, podążając za nowoczesnymi trendami i dbając o satysfakcję klienta.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników możesz liczyć na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy instalator znajdzie u nas odpowiedź na nurtujące go pytania. Współpraca z nami to zawsze dobry kontakt! Zawsze służymy dobrą radą w temacie urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Mieszkasz w Myszkowie lub okolicach? Koniecznie zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej. Postaw na najlepszy asortyment przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Myszków

Profesjonalna hurtownia hydrauliczna na terenie Śląska

Jesteś ze Śląska i interesują Cię profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Hurtownia PAMAR oferuje swoje usługi! Kupując u nas towar, masz pewność, że otrzymujesz najlepsze na rynku marki. Potrzebny jest Ci transport? Również dowozimy towar na życzenie. Warto wiedzieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Może Myszków to Twoje miejsce zamieszkania, jednak nie masz możliwości zrobienia zakupów stacjonarnie? Złóż zamówienie, wybierz to, co jest Ci niezbędne, a my dostarczymy zakupy prosto pod Twoje drzwi. Sprawdź jakie to proste.

Nie masz pewności co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie pytania. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Szukasz odpowiedniego dostawcy instalacji wodnej na terenie Myszkowa? Postaw na nasz sklep hydrauliczny – dla nas najważniejsze jest zadowolenia klienta.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: