Hurtownia hydrauliczna Tarnowskie Góry

Jesteś fachowcem i poszukujesz profesjonalnego asortymentu do wykonania instalacji grzewczych oraz hydraulicznych w Tarnowskich Górach? Hurtownia Pamar może pochwalić się bogatą ofertą dla instalatorów. Przykładamy wielką wagę do tego by dostarczać nawet najbardziej wymagającym klientom sprawdzone produkty hydrauliczne. Przeglądając naszą ofertę możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów i urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do kontaktu a razem ustalimy najbardziej korzystne warunki współpracy.

Co może zaoferować Ci hurtownia PAMAR?

Cechuje nas trójstopniowy model sprzedaży: Producent – PAMAR – Fachowiec, opierając się na tym, zapewniamy korzystne ceny nie tylko dla profesjonalistów, ale także i dla odbiorców indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Tarnowskie Góry – u nas prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Mamy rozwiązania do wykonania kompleksowych instalacji budynku. W hurtowni Pamar znajdziesz urządzenia grzewcze, w tym (pompy ciepła, kotły centralnego ogrzewania, grzejniki, akcesoria do ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej), jak również towary hydrauliczne (hydrofory, rury miedziane, osłonowe i szeroki wybór produktów sanitarnych). Naszą ofertę uzupełniają urządzenia i elementy do wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki, kolektory słoneczne. Gwarantujemy indywidualne podejście i wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji hydraulicznych. Ponad 30 lat pracy w branży pozwoliło nam zapewnić profesjonalny asortyment, gwarantując najwyższej jakości produkty od światowych producentów. Serdecznie zachęcamy osoby z Tarnowskich Gór do zapoznania się z naszą ofertą.

Własne marki na wyłączność

Nawiązując współpracę z naszą hurtownią, masz pewność jakościowych produktów, towarów z najwyższej półki. Pamar jest autoryzowanym dystrybutorem uznanych świecie producentów takich jak: Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i innych. Instalacje powinno wykonywać się na wczesnych etapach budowy i tu już warto dołożyć wszelkich starań do tego, aby te były wykonane z należytą starannością, wykorzystując trwałe materiały. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko usterki i przerabiania instalacji, czy wzywania dodatkowego serwisu. Należy pamiętać, że zakup najlepszych urządzeń gwarantuje zadowolenie inwestorów przez lata, a każdy instalator dzięki temu, może być w pełni usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Zachęcamy do korzystania jedynie ze sprawdzonych i renomowanym marek przy wykonywaniu centralnego ogrzewania oraz każdej z instalacji sanitarnych.

hurtownia hydrauliczna Tarnowskie Góry

Sięgnij po asortyment naszej hurtowni hydraulicznej!

W hurtowni PAMAR sprzedajemy również nasze własne marki, które powstały przy współpracy z projektantami, inżynierami i instalatorami. Gwarantuje to doskonałą znajomość potrzeb oraz wyzwań, z jakimi wiąże się branża hydrauliczna. Często aktualizujemy naszą ofertę, podążając za nowoczesnymi trendami i dbając o zadowolenie klienta. 

Bogate doświadczenie naszych sprzedawców pozwala na fachowe doradztwo przy zakupach. Każdy instalator znajdzie u nas wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące go pytania. Liczy się dla nas dobry kontakt z klientem! Z przyjemnością pomagamy dobrą radą w temacie urządzeń, które posiadamy w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Mieszkasz w Tarnowskich Górach lub okolicach? Koniecznie zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej. Gwarantujemy najlepszy asortyment przeznaczony do zrobienia każdej z instalacji.

hurtownia hydrauliczna Tarnowskie Góry

Twoja hurtownia hydrauliczna ze Śląska

Jesteś ze Śląska i potrzebne Ci są profesjonalne akcesoria sanitarne, grzewcze oraz wod-kan? Hurtownia PAMAR oferuje swoje usługi! Kupując u nas towar, masz pewność, że dostaniesz najlepsze na rynku marki. Potrzebny jest Ci transport? Również dowozimy towar na życzenie. Warto wspomnieć, że działamy na terenie zarówno województwa śląskiego jak i małopolskiego.

Może Tarnowskie Góry to miejsce gdzie mieszkasz, jednak nie masz możliwości przyjazdu do naszej hurtowni? Złóż zamówienie, wybierz to, co jest Ci niezbędne, a my dostarczymy zakupy prosto pod Twoje drzwi. Przekonaj się jakie to proste.

Nie masz pewności co do zakupów? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Hurtownia instalacyjna zapewni odpowiednie akcesoria, materiały budowlane potrzebne do Twojej pracy. Dopasujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Serdecznie zapraszamy każdego z Tarnowskich Gór, kto wykonuje prace związane z hydrauliką.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: