Hurtownia instalacyjna Andrychów

Jesteś fachowcem i szukasz słownej hurtowni hydraulicznej w rejonie Andrychowa lub okolic? Idealnie się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie ustalimy korzystne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i akcesoria niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie akcesoria są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Andrychów

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B i B2C na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych wyposażeń w południowej Polsce. Nasza hurtownia instalacyjna posiadaj wysokiej jakości instalacje dla swoich klientów.

Mieszkasz w Andrychowie albo w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełniać wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie wadliwa z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Andrychów

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego zaplecza w zakresie sprzętów instalacyjnych na terenie Andrychowa, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Andrychów nie jest naszą siedzibą, jednak dobrze jest postawić na materiały najwyższej jakości w pobliżu. Warto wspomnieć, iż dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz technologii sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby. Poszukujesz sprawdzonego miejsca? Poniżej znajdziesz nasze dane, zostaw nam wiadomość.

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: