Hurtownia instalacyjna Bielsko-Biała

Jesteś fachowcem i szukasz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej na terenie Bielska-Białej lub okolic? Świetnie się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy rekuperacji, instalacja cwu lub fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i akcesoria niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, instalacje ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie elementy do są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Produkty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy oraz profesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Znamy potrzeby klienta, zespół bogatych w doświadczenia specjalistów, dobiera najlepszy asortyment.

hurtownia instalacyjna Bielsko-Biała

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku fachowców branży instalacyjnej. Oferujemy również doszkolenia dla instalatorów, którzy montują dany produkt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem tematyki instalacyjnej. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce. Posiadamy najlepszej jakości asortyment dla klientów – instalatorów.

Mieszkasz w Bielsku-Białej albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Oferujemy tylko towary po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie niesatysfakcjonująca z powodu marnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Bielsko-Biała

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu sprzętów instalacyjnych na terenie Bielska-Białej, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, więc jeśli mieszkasz w rejonie Bielska Białej, tym bardziej zapraszamy po nasz asortyment. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych (techniki grzewczej), paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dostosowane pod indywidualne potrzeby. Hurtownia BIelsko Biała dane:

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: