Hurtownia instalacyjna Bieruń

Jesteś instalatorem i poszukujesz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Bierunia lub okolic? Świetnie się złożyło, bo chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy rekuperacji, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem dopracujemy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec proponujemy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej dla instalatorów, ale Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp) – wszystko z tematyki instalacyjnej. W sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Bieruń

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku specjalistów. Nasza oferta to również szkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych wyposażeń w kraju.

Pracujesz w Bieruniu lub w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić wymagania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko towary po hurtowej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie wadliwa z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Bieruń

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli szukasz kontaktów i niezawodnego zaplecza z zakresu sprzętów instalacyjnych na terenie Bierunia, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dostarczamy nasze urządzenia na obszarze województwa małopolskiego i śląskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Poszukujesz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? W naszej ofercie znajdziesz wszystko z branży instalacyjnej, dla instalatorów. Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Nasza firma chętnie na wszystkie odpowie. Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby. Serdecznie zapraszamy  instalatorów i innych klientów do naszej hurtowni. Poniżej nasze dane.

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: