Hurtownia instalacyjna Blachownia

Jesteś profesjonalistą więc szukasz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Blachowni lub okolic? Świetnie się składa, bo chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy korzystne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz sprzęty kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Blachownia

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i B2C na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla fachowców, którzy montują dany sprzęt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Blachowni albo w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać oczekiwania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Blachownia

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów oraz niezawodnego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych w rejonie Blachowni, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Potrzebujesz materiałów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrkacyjne propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które obsługujemy: