Hurtownia instalacyjna Budzów

Jesteś profesjonalistą i poszukujesz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Budzowa i okolic? Idealnie się złożyło, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo fachowe doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni także otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie i akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę oraz fachowość w celu stworzenia sprawdzonych oraz bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Budzów

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku profesjonalistów. Oferujemy również szkolenia dla fachowców, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Budzowie albo w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko urządzenia po hurtowej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie wadliwa z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Budzów

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego zaplecza w zakresie sprzętów instalacyjnych w rejonie Budzowa, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się Bielsku-Białej, jednakże przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Chcesz akcesoriów sanitarnych, sanitarne artykuły, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby. Zapraszamy wykonawców do skorzystania z naszych usług i po materiały wodno-kanalizacyjne. Wyślij zapytanie do nas.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: