Hurtownia instalacyjna Bytom

Jesteś profesjonalistą i poszukujesz słownej hurtowni hydraulicznej w rejonie Bytomia i okolic? Dobrze się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR.  Cechuje nas indywidualne podejście i konkurencyjne ceny. Team instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja cwu lub profesjonalne doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem dopracujemy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. Jako zespół fachowców proponujemy materiały wykorzystywane w zawodzie instalator. Systematycznie wprowadzamy sprawdzone nowe produkty i prowadzimy prace związane z udoskonalaniem naszej firmy. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy iprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Bytom

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i detaliczną na rynku profesjonalistów. Prowadzimy również szkolenia dla instalatorów, którzy montują dany produkt lub system, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych wyposażeń w kraju.

Pracujesz w Bytomiu albo w rejonie? Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni. Sprawdź naszą fachową pomoc także w takich sprawach jak serwis urządzeń grzewczych. Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu,  oferujemy pomoc w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko urządzenia po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Bytom

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza z zakresu materiałów instalacyjnych na terenie Bytomia, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale przygotowany przez nas asortyment jest wart pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze urządzenia klientom na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrkacyjne propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: