Hurtownia instalacyjna Chrzanów

Jesteś profesjonalistą i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej na terenie Chrzanowa lub okolic? Świetnie się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz sprzęty kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, pompy ciepła, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz znanych producentów. Wszystkie akcesoria do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Chrzanów

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na rynku profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla fachowców, którzy instalują dany sprzęt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Chrzanów albo w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać oczekiwania naszych partnerów.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Oferujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Chrzanów

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Chrzanowa, zapraszamy do kontaktu. Nie mieszkasz w miejscowości Chrzanów, a potrzebujesz akcesoria wodno-kanalizacyjne? Znajdujemy się w Bielsku-Białej, na terenie Śląska, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz technologii sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia atrakcyjne oferty dopasowane pod specjalne potrzeby. Dbamy o zadowolenie klienta – serdecznie zapraszamy! U nas znajdziesz wszystko czego poszukujesz w Twojej okolicy!

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: