Hurtownia instalacyjna Cieszyn

Jesteś fachowcem więc szukasz dobrze zaopatrzonej hurtowni hydraulicznej na terenie Cieszyna i okolic? Idealnie się złożyło, bo chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja cwu lub fachowe doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie części do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę iprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Cieszyn

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz B2C na rynku fachowców. Oferujemy również doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Nasza hurtownia instalacyjna to wieloletnie doświadczenie pracy na rynku, które pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę i mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w kraju.

Pracujesz w Cieszynie albo w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełniać wymagania naszych partnerów. Nasz adres to Bielsko-Biała, a przy profesjonalnych akcesoriach sanitarnych, odległość nie ma znaczenia.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Oferujemy tylko towary po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Cieszyn

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów oraz niezawodnego zaplecza w zakresie urządzeń instalacyjnych w rejonie Cieszyna, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku, profesjonalny sprzęt, akcesoria i rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Szukasz materiałów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — napisz wiadomość do nas jak najszybciej, nasze dane znajdziesz poniżej! Mamy do przedstawienia atrakcyjne oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: