Hurtownia instalacyjna Czeladź

Jesteś fachowcem więc poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni hydraulicznej na terenie Czeladzi lub okolic? Idealnie się składa, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie ustalimy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – instalator prowadzimy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie akcesoria do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy orazprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Czeladź

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i B2C na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się również doszkolenia dla fachowców, którzy montują dany produkt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Nasza hurtownia instalacyjna posiada niezbędne materiały budowlane w Twojej okolicy. Napisz czego potrzebujesz, a na pewno pomożemy! Szukasz wykonawcy? Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami! Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Mieszkasz w Czeladzi albo w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać wymagania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Kupujemy tylko urządzenia po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Czeladź

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego zaplecza z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Czeladzi, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz technologii sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrkacyjne oferty dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: