Hurtownia instalacyjna Czerwionka-Leszczyny

Jesteś fachowcem więc poszukujesz rzetelnej hurtowni hydraulicznej na terenie Czerwionki-Leszczyny i okolic? Idealnie się składa, bo chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub profesjonalne doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty i instalacje najlepszej jakości wykonanych przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Czerwionka-Leszczyny

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i B2C na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla fachowców, którzy montują dany produkt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Czerwionce-Leszczyny lub w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko towary po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Czerwionka-Leszczyny

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy w zakresie sprzętów instalacyjnych w rejonie Czerwionki-Leszczyny, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto zaznaczyć, że dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia atrakcyjne propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby. Nasze dane znajdziesz w formularzu kontaktowym. W naszej hurtowni oferujemy akcesoria dla fachowców.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: