Hurtownia instalacyjna Częstochowa

Jesteś fachowcem więc szukasz rzetelnej hurtowni hydraulicznej w rejonie Częstochowy lub okolic? Idealnie się składa, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła (technika grzewcza), części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni także otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i urządzenia niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji, technika grzewcza, w tym pompy ciepła, itd). W sprzedaży są wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora, co docenia wielu z naszych klientów.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Naszą ofertę obejmują sprzęty, które są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy i fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).

hurtownia instalacyjna Częstochowa

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz B2C na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się też doszkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany produkt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce. 

Pracujesz w Częstochowie albo w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszą ofertę! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełniać oczekiwania naszych współpracowników.

Zawsze służymy wsparciem podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Instalacje to nasza specjalność! Kupujemy tylko towary po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Częstochowa

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Częstochowy, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów  i części wentylacyjnych, do klimatyzacji? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo na wybrane systemy i instalacje? Masz pytania dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia ciekawe oferty dostosowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: