Hurtownia instalacyjna Dąbrowa Górnicza

Jesteś instalatorem więc poszukujesz słownej hurtowni instalacyjnej w rejonie Dąbrowy Górniczej i okolic? Świetnie się składa, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej, technika grzewcza lub fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy handel na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i sprzęty kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, instalacje podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji, wykonania instalacji centralnego ogrzewania  itp). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie akcesoria są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Produkty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np.  ogrzewania, pomp ciepła itp), każdy producent jest sprawdzany. Pamar specjalizuje się w ofercie dla specjalistów!

hurtownia instalacyjna Dąbrowa Górnicza

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową oraz B2C na rynku profesjonalistów. Proponujemy również szkolenia dla fachowców, którzy montują dany sprzęt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy, dobrze znany nam rynek, pozwoliły nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę, spełniając oczekiwania każdego oraz mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży, możesz liczyć na jakościowe akcesoria na stanie. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Dąbrowie Górniczej albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać wymagania naszych partnerów. Każdy instalator znajdzie tu sprzęt na montaż.

Zawsze służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – możesz na to liczyć podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko towary po atrakcyjnej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Dąbrowa Górnicza

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów i odpowiedniego zaplecza z zakresu sprzętów instalacyjnych na terenie Dąbrowy Górniczej, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, iż dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego (także Dąbrowa Górnicza). To oferta, która nas wyróżnia w branży i profesjonalna obsługa, pełna doświadczenia, wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy. Zapraszamy klientów z miasta Dąbrowa Górnicza, po sprzęt, którego potrzebuje każdy instalator.

Szukasz sprzętów sanitarnych, części grzewczych (technika grzewcza), paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Wszystko to mamy na stanie, by spełnić Twoje oczekiwania. Chcesz zamówić hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Wyślij zapytanie, napisz co Cię interesuje lub zadzwoń. Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Kontakt z naszą siedzibą:

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: