Hurtownia instalacyjna Gliwice

Jesteś profesjonalistą więc szukasz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej w rejonie Gliwic i okolic? Idealnie się składa, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja cwu lub profesjonalne doradztwo? Stawiamy na indywidualne podejście i najlepsze rozwiązania branży instalacyjnej. Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny.  Odwiedzając naszą hurtownie instalacyjną możesz otrzymać najlepsze rozwiązania i fachowe doradztwo. W ofercie znajdują się technologie i akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Dobrze znamy potrzeby klienta i doskonale wiemy co hurtownie instalacyjne powinny zaoferować swoim klientom. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę i profesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).

hurtownia instalacyjna Gliwice

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w kraju.

Mieszkasz w Gliwicach lub w okolicy – koniecznie odwiedź naszą hurtownię instalacyjną! Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać wymagania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko towary po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Gliwice

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego zaplecza w zakresie sprzętów instalacyjnych na terenie Gliwic, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz technologii sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrkacyjne propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: