Hurtownia instalacyjna Jaworzno

Jesteś fachowcem więc poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni hydraulicznej w rejonie Jaworzna lub okolic? Dobrze się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Nasz zespół wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacje grzewcze, instalacja ciepłej wody użytkowej albo profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, pompy ciepła, grzejniki, techniki sanitarnej, instalacje wodno kanalizacyjne, rury miedziane, kolektory słoneczne, wentylacja itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy iprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Produkcja, serwis, różnorodność usług, niestandardowe zlecenia, to rzeczy w których się specjalizujemy!

hurtownia instalacyjna Jaworzno

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku fachowców, także w Twojej okolicy, działamy na terenie Jaworzna. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany produkt albo technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w kraju. Nasza hurtownia hydrauliczna to profesjonalne akcesoria i sprzęt dla firmy.

Mieszkasz w Jaworznie lub w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić oczekiwania naszych współpracowników.

Zawsze służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Jaworzno

Twoja najlepsza hurtownia hydrauliczna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli poszukujesz kontaktów i niezawodnego dostawcy w zakresie urządzeń instalacyjnych w rejonie Jaworzna, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Szukasz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrkacyjne oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: