Hurtownia instalacyjna Katowice

Jesteś fachowcem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni hydraulicznej w rejonie Katowic i okolic? Świetnie się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Nasza hurtownia hydrauliczna zapewnia fachowe doradztwo, a także bardzo atrakcyjne ceny na najwyższej jakości produkty. Zespół instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo profesjonalne doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni także otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Oferujemy wszystko co potrzebne instalatorom – od wykonania instalacji po serwis. W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Dokładamy wszelkich starań do tego, by każdy nasz klient mógł zostać przygotowany do swojej pracy. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora, przez co jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Katowice

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i B2C na rynku fachowców. W naszej ofercie znaleźć można również doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w kraju. 

Mieszkasz w Katowicach lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać wymagania naszych Klientów. Nasz sklep instalacyjny zadba o to, aby każdy fachowiec mógł być przygotowany na każde wyzwanie instalacyjne.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Zapewniamy klientom bardzo dobry kontakt, przez co prowadzimy długofalowe współprace. Kupujemy tylko urządzenia po hurtowej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie wadliwa z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Katowice

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie urządzeń instalacyjnych (instalacje wodne, grzewcze, wentylacyjne, solarne) w okolicy Katowic, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Potrzebujesz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrakcyjne propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: