Hurtownia instalacyjna Kęty

Jesteś profesjonalistą więc poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni hydraulicznej na terenie Kęt lub okolic? Świetnie się składa, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom oraz trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części rekuperacji, instalacja cwu lub profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy! 

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz sprzęty kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie części są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i profesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła i różne grzejne urządzenia). Dobre marki to dobrze wykonana praca, pamiętaj – to fachowiec ponosi zatem odpowiedzialność za wykonaną pracę.

hurtownia instalacyjna Kęty

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B i detaliczną na rynku specjalistów. Oferujemy też szkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany produkt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce. Zapewniamy klientów o naszej najlepszej ofercie dla fachowców w okolicy. Wykorzystujemy materiały i urządzenia z najwyższej półki. Z nami każdy serwis będzie udany.

Pracujesz w Kętach lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić wymagania naszych partnerów.

Zawsze służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko urządzenia po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Kęty

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli zajmujesz się serwisem klienta, szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy w zakresie sprzętów instalacyjnych na terenie Kęt, zapraszamy do kontaktu. Interesuje Cię branża instalacyjna? Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy. Jeżeli miasto Bielsko Biała jest blisko Ciebie, to tym bardziej zapraszamy pod nasz adres!

Poszukujesz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji, pytasz o serwis fachowców? Skorzystaj z ogólnie dostępnych źródeł lub napisz do nas! Nasza hurtownia art instalacyjnych jest do dyspozycji!

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Skontaktuj się z nami, naszym serwisem klienta, w celu odpowiedzi na każde z pytań! Mamy do zaoferowania atrakcyjne propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby. Jeżeli są Państwo zainteresowani, to prosimy o kontakt. Szukasz artykułów instalacyjnych, adres znajdziesz poniżej.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: