Hurtownia instalacyjna Kłobuck

Jesteś fachowcem więc szukasz dobrze zaopatrzonej hurtowni hydraulicznej na terenie Kłobucka lub okolic? Świetnie się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę orazprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Kłobuck

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku specjalistów. Oferujemy także szkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych wyposażeń w kraju.

Pracujesz w Kłobucku albo w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Kupujemy tylko osprzęt po hurtowej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Kłobuck

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych w rejonie Kłobucka, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto wspomnieć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia atrkacyjne oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które obsługujemy: