Hurtownia instalacyjna Knurów

Jesteś instalatorem i poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni hydraulicznej na terenie Knurowa lub okolic? Dobrze się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem dopracujemy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator prowadzimy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, lecz Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości wykonanych przez światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę orazprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Knurów

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową oraz B2C na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Knurowie albo w rejonie? Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić oczekiwania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu marnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Knurów

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych w rejonie Knurowa, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto wspomnieć, iż dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: