Hurtownia instalacyjna Koniecpol

Jesteś fachowcem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni hydraulicznej w rejonie Koniecpola lub okolic? Idealnie się złożyło, bo chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy korzystne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni także otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę oraz fachowość w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Koniecpol

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i B2C na rynku fachowców. Oferujemy także doszkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Koniecpolu lub w rejonie? Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych partnerów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Oferujemy tylko osprzęt po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Koniecpol

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Koniecpola, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrkacyjne propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: