Hurtownia instalacyjna Koziegłowy

Jesteś profesjonalistą więc szukasz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej na terenie Kozichgłów lub okolic? Świetnie się składa, ponieważ chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz urządzenia kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy orazprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Koziegłowy

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz B2C na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany produkt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę i mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Koziegłowach albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełniać wymagania naszych partnerów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Koziegłowy

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów i niezawodnego zaplecza z zakresu urządzeń instalacyjnych na terenie Kozichgłów, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku i rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe oferty dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: