Hurtownia instalacyjna Krzanowice

Jesteś profesjonalistą więc szukasz słownej hurtowni instalacyjnej w rejonie Krzanowic lub okolic? Świetnie się złożyło, bo chcemy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najwyższej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży instalacyjnej poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Hurtownia instalacyjna Pamar – marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy oraz profesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Mam ogromne doświadczenie na rynku instalacyjnym co pozwala nam zagwarantować najwyższej jakości urządzenia.

hurtownia instalacyjna Krzanowice

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku profesjonalistów. Oferujemy także doszkolenia dla instalatorów, którzy montują dany sprzęt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Krzanowicach albo w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić wymagania naszych współpracowników.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Kupujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego towaru będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Krzanowice

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Krzanowic, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dowozimy nasze urządzenia na nie tylko w Bielsku Białej. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia atrkacyjne oferty dostosowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: