Hurtownia instalacyjna Krzepice

Jesteś profesjonalistą i szukasz rzetelnej hurtowni hydraulicznej na terenie Krzepic i okolic? Idealnie się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). W sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i fachowość w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Krzepice

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i detaliczną na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla fachowców, którzy instalują dany produkt lub system, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Pracujesz w Krzepicach lub w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie wadliwa z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Krzepice

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli poszukujesz kontaktów i niezawodnego zaplecza z zakresu urządzeń instalacyjnych w rejonie Krzepic, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednakże atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrkacyjne oferty dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: