Hurtownia instalacyjna Kuźnia Raciborska

Jesteś profesjonalistą i poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej w rejonie Kuźni Raciborskiej i okolic? Dobrze się składa, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacjacwu lub profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem dopracujemy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). W sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy orazprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i solidnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Kuźnia Raciborska

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Hurtownia instalacyjna Pamar – oferujemy sprzedaż B2B oraz B2C na rynku profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia dla fachowców, którzy instalują dany sprzęt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych wyposażeń w kraju.

Mieszkasz w Kuźni Raciborskiej lub w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełniać wymagania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko towary po hurtowej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie wadliwa z powodu marnych materiałów. Zapraszamy do hurtowni instalacyjnej Pamar.

hurtownia instalacyjna Kuźnia Raciborska

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów i niezawodnego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Kuźni Raciborskiej, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednakże atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto wspomnieć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji? W hurtowni instalacyjnej Pamar znajdziesz to wszystko! Cechuje nas profesjonalna obsługa i wysoka znajomość branży instalacyjnej.

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby. Prowadzimy sprzedaż hurtową w Bielsku Białej i okolicach! Zapraszamy klientów do skorzystania z naszych usług.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: