Hurtownia instalacyjna Łaziska Górne

Jesteś profesjonalistą i szukasz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Łazisk Górnych lub okolic? Dobrze się składa, bo chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej itp). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Łaziska Górne

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

W hurtowni instalacyjnej Pamar oferujemy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Łaziskach Górnych lub w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu niesolidnych towarów. Stawiamy na najlepsze produkty i akcesoria sanitarne.

hurtownia instalacyjna Łaziska Górne

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego dostawcy z zakresu sprzętów instalacyjnych na terenie Łazisk Górnych, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dostarczamy nasze towary nie tylko w Bielsku Białej. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Chcesz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby. Najlepsza hurtownia instalacyjna – zapraszamy do kontaktu – dane w formularzu kontaktowym.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: