Hurtownia instalacyjna Łazy

Jesteś profesjonalistą więc poszukujesz słownej hurtowni hydraulicznej na terenie Łaz lub okolic? Idealnie się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu lub profesjonalne doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży są wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Łazy

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla fachowców, którzy montują dany sprzęt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Łazach albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać wymagania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Łazy

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów i niezawodnego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Łaz, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: