Hurtownia instalacyjna Lędziny

Jesteś instalatorem więc poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni hydraulicznej na terenie Lędzin i okolic? Świetnie się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół fachowców wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i urządzenia kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najwyższej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Nasze przedsiębiorstwo handlowo importowe oferuje profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów. Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i profesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp), a ich jakość wykonana jest na najwyższym poziomie.

hurtownia instalacyjna Lędziny

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

W hurtowni instalacyjnej Pamar oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na rynku profesjonalistów. Oferujemy także doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Lędzinach albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić wymagania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie niesatysfakcjonująca z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Lędziny

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Lędzin, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dostarczamy nasze towary nie tylko w Bielsku Białej. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz technologii sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: