Hurtownia instalacyjna Libiąż

Jesteś instalatorem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej na terenie Libiąża i okolic? Dobrze się złożyło, bo chcemy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej itp). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie części są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę iprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Instalacje sanitarne to nasza specjalność!

hurtownia instalacyjna Libiąż

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B i detaliczną na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się też doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Mieszkasz w Libiążu albo w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełniać oczekiwania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko towary po uczciwej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Libiąż

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza w zakresie sprzętów instalacyjnych w rejonie Libiąża, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Potrzebujesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji? Nie korzystaj z ogólnie dostępnych źródeł – wybierz profesjonalne doradztwo fachowców.

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia atrakcyjne oferty dostosowane pod specjalne potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty z różnych półek cenowych. 

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: