Hurtownia instalacyjna Lubliniec

Jesteś profesjonalistą więc poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni hydraulicznej w rejonie Lublińca lub okolic? Dobrze się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz sprzęty kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie części do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Lubliniec

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku profesjonalistów. Oferujemy również doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany produkt albo technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w kraju. Proponujemy klientom niezbędne urządzenia jak pompy ciepła, kotły grzewcze, a także takie akcesoria jak rury kanalizacyjne, rury miedziane.

Mieszkasz w Lublińcu lub w rejonie? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie wadliwa z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Lubliniec

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych na terenie Lublińca, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy. Nie znajdujemy się w miejscowości Lubliniec, jednak serdecznie zapraszamy każdego z fachowców z okolic po nasze dobre ceny.

Chcesz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrakcyjne propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: