Hurtownia instalacyjna Miasteczko Śląskie

Jesteś instalatorem i szukasz słownej hurtowni instalacyjnej w rejonie Miasteczka Śląskiego i okolic? Świetnie się składa, bo chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator prowadzimy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, lecz Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę orazprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Miasteczko Śląskie

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i detaliczną na rynku profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla fachowców, którzy instalują dany sprzęt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę i mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Miasteczku Śląskim lub w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko towary po hurtowej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie wadliwa z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Miasteczko Śląskie

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów oraz niezawodnego zaplecza z zakresu urządzeń instalacyjnych na terenie Miasteczka Śląskiego, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Potrzebujesz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania atrkacyjne oferty dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: