Hurtownia instalacyjna Myszków

Jesteś profesjonalistą i poszukujesz słownej hurtowni instalacyjnej w rejonie Myszkowa lub okolic? Dobrze się składa, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub profesjonalne doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). W sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy i fachowość w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Myszków

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i B2C na rynku specjalistów. Oferujemy też doszkolenia dla fachowców, którzy montują dany produkt lub system, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w kraju. Nasza hurtownia hydrauliczna stawia na zadowolenie klienta dostarczając m.in pompy ciepła, kotły gazowe, czy akcesoria takie jak rury miedziane na terenie śląska.

Pracujesz w Myszkowie lub w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy towar niż ten, który oferuje nasza hurtownia hydrauliczna! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać wymagania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko towary po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie wadliwa z powodu marnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Myszków

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu sprzętów instalacyjnych na terenie Myszkowa, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Skorzystaj z naszej hurtowni hydrauliczne jeżeli poszukujesz technologii sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych. Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe oferty dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: