Hurtownia instalacyjna Ogrodzieniec

Jesteś fachowcem więc szukasz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej w rejonie Ogrodzieńca lub okolic? Dobrze się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem dopracujemy korzystne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i urządzenia niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). W sprzedaży są wyłącznie produkty najlepszej jakości wykonanych przez światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy iprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Ogrodzieniec

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się również doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany produkt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę i mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Mieszkasz w Ogrodzieńcu albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać wymagania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko towary po uczciwej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie niesatysfakcjonująca z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Ogrodzieniec

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Ogrodzieńca, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz technologii sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe oferty dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: