Hurtownia instalacyjna Orzesze

Jesteś profesjonalistą i szukasz rzetelnej hurtowni hydraulicznej na terenie Orzesza i okolic? Idealnie się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom panującymi w branży instalacyjnej proponując najlepszy asortyment i świetny kontakt. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo – to wszystko znajdziesz odwiedzając naszą firmę! Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny na świetne marki. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia i akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, instalacji ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność, dopasowanych pod różne kategorie prac instalacyjnych. Jakościowe marki, sprzęty są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę oraz profesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Wybierając naszą hurtownie stawiasz na najwyższej jakości produkty oraz świetną atmosferę współpracy.

hurtownia instalacyjna Orzesze

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz B2C. Decydując się na kontakt z nami masz pewność odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Oferujemy niezbędne akcesoria dla instalatorów z Orzesza i okolic. W naszej hurtowni znajdują się również szkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany produkt lub technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Orzeszu lub w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych partnerów dostarczając najlepsze produkty.

Zawsze służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Oferujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Orzesze

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego zaplecza z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Orzesza, zachęcamy do kontaktu. Naszą siedzibą jest Bielsko-Biała, jednakże przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu po profesjonalne produkty. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Chcesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji? Zadzwoń na numer 601 241 855. Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszej hurtowni stacjonarnie, dane znajdują się poniżej.

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Wyślij zapytanie do naszego eksperta lub zadzwoń na numer telefonu podany powyżej. W naszej ofercie mamy ciekawe produkty dopasowane pod indywidualne potrzeby. Zapraszamy do współpracy. Poniżej lista danych kontaktowych.

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: