Hurtownia instalacyjna Osiek

Jesteś instalatorem i szukasz słownej hurtowni instalacyjnej na terenie Osieka i okolic? Idealnie się składa, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni także otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i fachowość w celu stworzenia sprawdzonych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Osiek

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku specjalistów. Oferujemy też szkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany produkt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych wyposażeń w południowej Polsce.

Pracujesz w Osieku lub w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko towary po hurtowej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Osiek

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów oraz niezawodnego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych w rejonie Osieka, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku i profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Szukasz technologii sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia atrkacyjne propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: