Hurtownia instalacyjna Oświęcim

Jesteś profesjonalistą więc poszukujesz słownej hurtowni hydraulicznej w rejonie Oświęcimia i okolic? Idealnie się złożyło, bo chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja cwu albo profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem dopracujemy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec proponujemy sprzedaż hurtową na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, instalacje sanitarne itd). W sprzedaży są wyłącznie produkty najwyższej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie akcesoria i są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora, co nas zdecydowanie wyróżnia. Zapraszamy nowych klientów do tego aby odwiedzili nasz sklep hydrauliczny.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Oświęcim

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B i B2C na rynku fachowców. Posiadamy w ofercie również doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany produkt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę na instalacje sanitarno-grzewcze, wentylacyjne i solarne oraz mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Oświęcimiu lub w okolicy? Należysz do fachowców i interesują Cię akcesoria instalacyjne? Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Oferujemy sprzedaż hurtową na sprzęt i materiały instalacyjne. Hurtownia specjalizuje się instalacjach oferując najlepszy asortyment. Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

W każdym momencie nasza hurtownia instalacyjna służy wsparciem przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie zła z powodu marnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Oświęcim

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie sprzętów instalacyjnych na terenie Oświęcimia, hurtownia instalacyjna Pamar zaprasza do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej, poniżej znajdziesz nasze dane! Mamy do zaoferowania atrakcyjne propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: