Hurtownia instalacyjna Piekary Śląskie

Jesteś fachowcem więc szukasz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Piekar Śląskich i okolic? Idealnie się składa, ponieważ chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części rekuperacji, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem dopracujemy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie i sprzęty niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie części do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę oraz profesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).

hurtownia instalacyjna Piekary Śląskie

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku specjalistów. Oferujemy też doszkolenia dla fachowców, którzy montują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Piekarach Śląskich albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić oczekiwania naszych współpracowników. Z nami każda praca to profesjonalny montaż, dzięki wysokiej jakości naszych usług i produktów.

Zawsze służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie niesatysfakcjonująca z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Piekary Śląskie

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Piekar Śląskich, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, także w miejscowości Piekary Śląskie. To oferta, która nas wyróżnia na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy. Powierz swoje zaopatrzenie naszym wykwalifikowanym pracownikom, którzy mają indywidualne podejście do każdego z klientów. Możesz również liczyć na konkurencyjne ceny w branży instalatorskiej.

Poszukujesz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby. Serdecznie zachęcamy do wieloletniej współpracy.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: