Hurtownia instalacyjna Przeciszów

Jesteś profesjonalistą i szukasz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Przeciszowa lub okolic? Idealnie się złożyło, bo chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i akcesoria kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz znanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy iprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Przeciszów

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia dla instalatorów, którzy montują dany produkt albo technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Mieszkasz w Przeciszowie albo w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Przeciszów

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów oraz niezawodnego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Przeciszowa, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które obsługujemy: