Hurtownia instalacyjna Pszczyna

Jesteś instalatorem i poszukujesz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Pszczyny i okolic? Świetnie się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, ogrzewania podłogowego, instalacja ciepłej wody użytkowej lub profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej Pamar, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista oferujemy sprzedaż hurtową na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, rekuperacji itd). Gwarantujemy profesjonalną pomoc. Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najlepszej jakości wykonanych przez światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie części są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Prowadzimy przedsiębiorstwo handlowo importowe, oferując sprzedaż hurtową asortymentu dla instalatorów. Asortyment jest dystrybuowany wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę oraz profesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Dzięki wieloletniej współpracy każdy instalator będzie mógł zapewnić swoich klientów takimi rzeczami jak: jakość wykonania, doświadczenia, solidne akcesoria w każdym instalacjach. Nasz dystrybutor zadba o to wszystko!

hurtownia instalacyjna Pszczyna

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B oraz B2C na rynku profesjonalistów. Nasza firma specjalizuje się także w takich rzeczach jak doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w kraju. W ofercie hurtowni instalacyjnej znajdziesz asortyment dla instalatorów mających największe wymagania. Instalatorze, sprawdź także naszą propozycję na sprzedaż detaliczną na akcesoria dla fotowoltaiki.

Pracujesz w Pszczynie lub w rejonie? Odwiedź nasze przedsiębiorstwo handlowo importowe w Bielsku Białej. Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić oczekiwania naszych współpracowników.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Znajdziesz u nas profesjonalną pomoc, dla instalatorów, zarówno w Bielsku-Białej jak i w Pszczynie! Gwarantujemy tylko urządzenia po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Pszczyna

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych w rejonie Pszczyny, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku Białej, jednakże konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto zaznaczyć, że dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji? Zadzwoń na numer 601 241 855.

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej na numer telefonu podany powyżej lub przyjedź pod nasz adres. Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dostosowane pod indywidualne potrzeby. Zapraszamy do kontaktu! Wyślij zapytanie, a zespól specjalistów odpowie na każde pytanie o instalacjach. Hurtownia instalacyjna Pszczyna chętnie pomoże korzystając ze swojego doświadczenia.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: