Hurtownia instalacyjna Radlin

Jesteś fachowcem więc poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej na terenie Radlina lub okolic? Idealnie się składa, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a razem ustalimy korzystne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i urządzenia niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji, kolektory słoneczne, ogrzewacze wody, pompy ciepła, kotły itp). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz znanych producentów. Wszystkie akcesoria są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy orazprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz solidnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Radlin

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i B2C na rynku profesjonalistów. Oferujemy również doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Mieszkasz w Radlinie albo w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych współpracowników.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Radlin

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza z zakresu urządzeń instalacyjnych w rejonie Radlina, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy. Spełniamy wymagania każdego z klientów!

Chcesz sprzętów sanitarnych, części grzewczych i techniki grzewczej, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji? W naszej ofercie posiadamy materiały najwyższej jakości.

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania ciekawe oferty dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: