Hurtownia instalacyjna Ruda Śląska

Jesteś fachowcem więc szukasz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Rudy Śląskiej lub okolic? Idealnie się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół fachowców wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo profesjonalne doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie i sprzęty niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, centralne ogrzewanie, pompy ciepła, techniki sanitarnej, elementy potrzebne do wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie akcesoria do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy orazprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Ruda Śląska

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się również doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany produkt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce.

Mieszkasz w Rudzie Śląskiej lub w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko urządzenia po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie niesatysfakcjonująca z powodu marnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Ruda Śląska

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza z zakresu sprzętów instalacyjnych w rejonie Rudy Śląskiej, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz technologii sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia atrakcyjne propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby. Szukasz odpowiedniego towaru i interesuje Cię fachowe doradztwo? Odwiedź nasz sklep hydrauliczny.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: