Hurtownia instalacyjna Rybnik

Jesteś instalatorem więc szukasz słownej hurtowni hydraulicznej na terenie Rybnika lub okolic? Dobrze się składa, bo chcemy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom oraz trendom panującymi w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacje wodne w tym instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej i zapoznaj się z naszą ofertą materiałów instaacyjnych, a razem dopracujemy korzystne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie i sprzęty niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Technika sanitarna, technika grzewcza są bardzo dobrze nam znane, więc hurtownia hydrauliczna rybnik i okolice zapewnia fachowe doradztwo i najwyższej jakości produkty. Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie części do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora. Jeżeli wykonujesz usługi wodno-kanalizacyjne, grzewcze, usługi wentylacji to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.s

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę oraz fachowość w celu stworzenia sprawdzonych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).

hurtownia instalacyjna Rybnik

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i B2C na rynku profesjonalistów. Oferujemy również doszkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany produkt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Rybniku albo w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać oczekiwania naszych partnerów.

Zawsze służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Gwarantujemy tylko towary po hurtowej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu tanich towarów. Hurtownia hydrauliczna Rybnik jest otwarta na każdą współpracę – serdecznie zapraszamy!

hurtownia instalacyjna Rybnik

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych w rejonie Rybnika, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednakże atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz technologii sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: