Hurtownia instalacyjna Rydułtowy

Jesteś fachowcem i poszukujesz rzetelnej hurtowni instalacyjnej w rejonie Rudyłtowych i okolic? Dobrze się złożyło, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu lub profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdują się technologie, produkty i akcesoria kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia sprawdzonych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Rydułtowy

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i B2C na rynku fachowców. Oferujemy również doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Rydułtowach lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu niesolidnych materiałów.

hurtownia instalacyjna Rydułtowy

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów i odpowiedniego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych na terenie Rudyłtowych, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji? Nie korzystaj z ogólnie dostępnych źródeł – postaw na porady fachowców!

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania ciekawe oferty dopasowane pod indywidualne potrzeby. Serdecznie zapraszamy! Dane znajdą Państwo w formularzu kontaktowym. 

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: