Hurtownia instalacyjna Siemianowice Śląskie

Jesteś instalatorem i poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni instalacyjnej na terenie Siemianowic Śląskich lub okolic? Dobrze się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz sprzęty niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Siemianowice Śląskie

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na rynku specjalistów. Oferujemy również szkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę i mamy team z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Siemianowicach Śląskich lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po hurtowej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie niesatysfakcjonująca z powodu marnych materiałów. Oferujemy najwyższej jakości instalacje sanitarne.

hurtownia instalacyjna Siemianowice Śląskie

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych w rejonie Siemianowic Śląskich, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, iż dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania ciekawe oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby. Hurtownia art instalacyjno sanitarnych zaprasza do kontaktu po dodatkowe informacje.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: