Hurtownia instalacyjna Skoczów

Jesteś profesjonalistą więc poszukujesz słownej hurtowni hydraulicznej w rejonie Skoczowa i okolic? Dobrze się składa, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu lub profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni także otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz znanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Skoczów

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na rynku fachowców. Oferujemy także szkolenia dla fachowców, którzy montują dany produkt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dowolnej inwestycji, nasza oferta ulega stałemu rozwojowi.

Mieszkasz w Skoczowie lub w rejonie? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Stawiamy na kompleksowe zaopatrzenie, także tanich wyrobów dobrej jakości.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Oferujemy tylko towary po atrakcyjnej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu niesolidnych materiałów. Jesteśmy dystrybutorami, proponujemy dla wymagających klientów instalacje w ilościach hurtowych.

hurtownia instalacyjna Skoczów

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych w rejonie Skoczowa, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto wspomnieć, że dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania ciekawe oferty dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: